DIGIREAL-lunchmeeting 6: Virtual influencers

06 april 2023

Op 6 april vindt de zesde online DIGIREAL-lunchmeeting plaats. Aankomende editie staat volledig in het teken van virtual influencers. Deze digitale ambassadeurs streven naar het ontwikkelen van een sterke relatie tussen een merk en de doelgroep.

Tijdens deze sessie laten we ons inspireren door Mao Lin Liao, de oprichter van Reblika. Een bedrijf dat state-of-the-art virtual humans en 3D scans maakt voor de gaming-, tech-, film- en mode-industrie. Reblika is niet alleen bekend van samenwerkingen met onder andere het modemerk Balmain en zangeres Rita Ora. Maar ze zijn ook bekend vanwege hun virtuele influencer Lil Miquela, die ondertussen 2,8 miljoen volgers heeft bereikt op Instagram.

Wil jij deze bijeenkomst over virtual influencers bijwonen? Registreer je dan via dit formulier. In aanloop naar de meeting ontvang je een e-mail met de laatste praktische informatie.