Op 31 januari en 1 februari vindt de Health Tech Hackathon plaats. Deze hackathon geeft je de kans om te laten zien wat je kan. Je werkt samen in een team met duidelijke opdrachten. Aan jou de opdracht om de beste oplossingen te maken voor jouw zorggerelateerde vraagstuk.
Innovations Insight is hét moment waarop studenten laten zien wat ze dit semester hebben gedaan in het Fontys ICT InnovationLab en bij MindLabs. Ze presenteren hier hun onderzoeksprojecten. Deze projectpresentaties zijn toegankelijk voor een breed publiek.
Op vrijdag 7 juni 2024 vindt de bijeenkomst ‘Health forward: (gezondheids)zorginnovatie Brabant’ plaats, georganiseerd door de Provincie Noord-Brabant en Brabant Connected Health i.s.m. Coöperatie Slimmer Leven, Care Innovation Center, RZCC, REN, Syntein, Zorgbelang en MindLabs.
Hoe ontwerpen we AI op zo'n manier dat het goed landt bij zorgverlener én -vrager? Deze vraag staat centraal tijdens het hybride Smart Health-webinar op 13 mei georganiseerd in samenwerking met Care Innovation Center West-Brabant en Slimmer Leven.
Het trilt, zindert, ritselt, knispert, ademt en zwaait het heen en weer in deze belevingstentoonstelling in het Textielmuseum Tilburg. ‘Is it alive?’ toont ruimtelijke textiele installaties die dankzij technologie tot leven komen. Ze zijn ontstaan uit een fascinatie voor natuurlijke processen, want hoe komt iets tot leven? En wanneer ervaren we iets als ‘levend’?